"עד כמה אתם ממצים את הלידים שלכם ?"

כל בעל עסק יודע להגיד שהצלחת העסק שלו עוברת דרך מערך שיווק משומן שמזרים לעסק זרם שוטף של לקוחות חדשים, מה שאנחנו מכנים - "לידים".

האם זה תנאי מספיק להצלחת העסק ? לטעמי זה תנאי בסיסי אך לא מספיק.  
משנה לשנה משקיעים בעלי עסקים רבים סכומים גדלים והולכים בשיווק, עלות הלידים עולה בגלל התחרות הגדולה "על המילים" ובהתאמה אנחנו נדרשים להשקיע משאבים ארגוניים גדולים על מנת לסגור עסקאות.
אין מספיק לקוחות ? שימו עוד תקציב ותביאו לנו עוד לידים - אופיום להמונים. 

רגע ! עצרו לרגע !
עד כמה אתם מנצלים את הלידים הקיימים וממצים את הזרם להגדלת הרווחים ?
עד כמה אתם שולטים שכל ליד שנכנס הפך לעסקה מוצלחת = כסף בחשבון הבנק ?

אז לפני שאתם שמים עוד כסף בתקציב השיווק לשנת 2016, מוזמנים לקבל עוד נקודת מבט חשובה על תהליך הליבה של העסק שלכם - שיווק ומכירות:
 

הפער המרכזי אותו אני מזהה בתחום השיווק והמכירות נובע מאי שליטה בתהליכי העבודה הארגוניים - אין משפך ברור שהופך את הליד לכסף ! אין שיטה ! ומתגלגל כאן הרבה כסף!
 

 • האם אכן כל ליד מטופל בתהליך סדור, מדיד ומבוקר המבטיח שלא יהיה ליד שייפול בין הכיסאות ולא יהפוך לעסקה מבלי שתשימו לב ? 

   

 • האם אתם מבצעים תהליך סדור מול הלקוחות הקיימים לשמירת קשר והעמקת מכירות (הגדלת תיק הלקוח הקיים) ?חשוב להבין כי להגדיל תיק לקוח קיים זול הרבה יותר מאשר להביא לעסק לקוח חדש.

   

 • האם אתם שומרים על קשר עם לקוחות ישנים לאיתור צרכים חדשים ?

   

 • עד כמה תהליכי העבודה בארגון אוטומטיים ובעלי מערכת בקרה ודיווח יעילה ?

   

האם יש פתרון ? בוודאי, והוא הרבה יותר נגיש וזול ממה שאתם חושבים. 
הכירו את מערכת ניהול לקוחות - CRM - הלב החדש של העסק שלכם.

במידה וזיהיתם פערים בארגון או בעסק שלכם, זה הזמן להכניס מערכת ייעודית לניהול מערך השיווק, הלידים ותהליכי הטיפול בלקוחות שלכם. מערכת שתדע לאסוף את הלידים בצורה אוטומטית את הפניות מכל משפכי השיווק שלכם ותבצע מעקב מדויק אחר הטיפול בהם.


מערכת שתדע לשלוח באופן יזום דוחות בקרה על הפעילות, כך שלא תפספסו שום פנייה ותדעו בדיוק מה קרה איתה. מערכת טכנולוגית שתיצור מערכת יחסים איכותית בנכם לבין הלקוחות הקיימים  והישנים של  העסק, תציע להם מוצרים חדשים ותצרוב אתכם בתודעה שלהם. תשלח להם סמסים, מיילים, עדכונים והצעות לשדרוג.

מערכות כאלו אינן יקרות, זה לא בשמיים והן מתאימות לכל עסק בכל גודל, אפילו לעסק של אדם בודד. ההקמה וההתאמה של המערכת לעסק שלכם קלה ותוך זמן קצר תוכלו לנהל את העסק שלכם ובעיקר את תהליכי השיווק והמכירה בצורה יעילה ואפקטיבית.

אני אישית עובד עם מערכת CRM שנקראת "במבי", מערכת שנולדה בתחום הנדל"ן, אך קיימת במגוון רחב של תצורות ובכללן מערכת גנרית שמתאימה לכל עסק או חברה, בכל גודל ובכל ענף. המערכת כולה בעברית, מופעלת דרך האינטרנט, נגישה והכי חשוב - מדברת איתי מכל פלטפורמה - מחשב, סמארטפון, טבלט.

מוזמנים ליצור איתי קשר ואדגים לכם כיצד אני מנצל את במבי למיצוי מלא של הלידים שלי.
שום דבר לא נשכח, אך ליד לא מוזנח, פותח את המחשב ויודע בדיוק מה אני צריך לעשות, למי להתקשר, אם מי להיפגש, מה המיקוד, איך אני עומד מול היעדים שלי ואיפה עומדת כל עסקה. גם אם לא תבחרו ב"במבי" כמערכת ה CRM שלכם, תהייה לכם נקודת מבט איכותית

 

בהצלחה!

שאלו את עצמכם

את השאלות הבאות:

הכל מתחיל ונגמר בראש

מוזמנים לנפץ את תקרת הזכוכית !

לפגישת היכרות במתנה

צרו קשר עכשיו

© כל הזכויות שמורות לקובי חיון

 • Facebook - Black Circle