הרצאות וסדנאות

סדנאות

והרצאות

בעל ניסיון של למעלה מ 20 שנים כקצין בצה"ל ולמעלה מ 10 שנים כמאמן ומנחה סדנאות....

כל ההרצאות מותאמות ללקוחות על פי הצרכים המשתנים: החל מהשעה בה נערכת ההרצאה, דרך תכנים המותאמים לקהל המתארח ועד לאורך ההרצאה שיכול להיות כשלוש שעות ועד מספר ימים. תהליך בניית הסדנה כולל פגישה אישית עם מזמין הסדנה, בה נגדיר מטרות ויעדים לסדנה, תוצרים נדרשים, מתכונת ותכנים. לא תופתעו – תקבלו בדיוק את מה שציפיתם.

ניתן לקיים הרצאה בפני קהל גדול (ללא מגבלה למעט גודל האולם). סדנאות במתכונות שונות – החל מסדנאות בוטיק לקהל בכירים מצומצם, דרך סדנאות למנהלים בארגון (10-30) וכלה בסדנאות גדולות (בתוספת צוות מאמנים לעבודה בקבוצות קטנות). 

רגע לפני, למה בכלל אני צריך מאמן עסקי כמרצה ?

בין ההרצאות והסדנאות המוצעות

"המרוץ אחר האושר"

לנתק את האוטומטים

מרבית בני האדם פועלים בתוך "מלכודת ההרגלים ואזורי הנוחות", מלכודת המשמשת עבורנו כלוב של זהב ומונעת מאתנו לפרוץ דרך להישגים והצלחות מעבר למה שהגענו. אנו חיים במרוץ עכברים אחר האושר, וכל פעם שאנו מגיעים להישג – יוצרים את השלב הבא וממשיכים לרוץ.

 

מטרת הסדנה להראות לכל אחד ואחד מהנוכחים בסדנה את המקומות בהן הוא פועל מתוך אוטומטים ויוצר בהתנהלות שלו את מרוץ התסכול. נשמע מסובך ? ממש לא – באמצעות הפעלה של הקהל בסגנון   Outdoor ותרגילים קבוצתיים מהנים, רואים כולם את המקומות בהם הם פועלים באוטומט וכיצד התנהלות זו מעכבת אותם. השיחה המתפתחת מעצימה כל אחד מהנוכחים, יוצרת מוטיבציה גבוהה. לצד הכיף והצחוק של המשימות והתרגילים יורדים אסימונים רבים והנעה לפעולה.

"משחק האליפות שלי"

זיהוי האתגרים האישיים שלי ושל הצוות בראשותי

שעולה על המגרש - משחק, רץ, מעז ומנצח' יש פרשן שיישאר בצד, "ידבר על" ולעולם לא חווה רגעי שיא. בכל צוות עבודה יש שחקנים ויש פרשנים, על מנת להביא את הצוות לידי מיצוי מלא עלינו לרתום את האנשים ולהפוך אותם מפרשנים לשחקנים.

 

בסדנה נלמד לזהות את האתגרים בפניהם עומד הצוות שלי, לרתום את אנשיו למטרות בפניהם אנו עומדים ויחד ליצור סינרגיה ותוצאות טובות יותר. סדנה מרתקת על עקרון המעורבות בחיים – כיצד אהפוך לשחקן בחיים שלי ואשפיע על מהלכם ואצור צוות מנצח.

"עקרונות ההצלחה"

  כיצד ליצור מוטיבציה בקרב עובדים 

הרצאה אקטיבית חווייתית בה נדבר על העקרונות המאפיינים מצליחנים, עקרונות שאדם המאמץ אותם על מנת לשפר בסבירות גבוהה את הישגיו.
 

 • האם יש משהו בחיי שאני רוצה ליצור ולהשיג ואיני מצליח/ה ?
   

 • האם אני רוצה ליצור פריצת דרך בתחום נוסף בחיי ?
   

 • מה מניע את המנהיגים המצליחים?
   

 • כיצד להתנתק מ"פחד הכישלון" וליצור מרחב תיקון טעויות המאפשר צמיחה?
   

 • כיצד ליצור שלמות מלאה בין מילותיי ומעשיי כפועל יוצא של דוגמא אישית, האם מעשיי מבטאים את הצהרתי המילולית?

אחת מהשאיפות הגדולות ביותר של אדם הוא יצירתיות, מה אם אני אדם טכני ולא יצירתי? מה אם כאדם אני יותר טוב בלתפעל דברים קיימים ולא ליצור חדשים?
 

 • מהי חשיבה יצירתית? האם כל אחד יכול להיות יצירתי ? האם יש אפשרות ללמוד או לפתח כישרונות יצירתיים?
   

 • אך לכל אחד מאתנו היכולת להיות יצירתי במקום שלו. כל אחד מאתנו יכול בתוך הגבולות של עצמו לרווח את הגבולות, לחדש, לייצר עשיה ומצוינות אחרת ולהגיע למרחבים אחרים ושונים מאלה שאליהם אנחנו רגילים והם המוכרים לנו.
   

 • כדי לעשות זאת עלינו להשתמש במספר כלים פשוטים שיאפשרו לנו גם אם לא לחשוב אחרת אז לעשות אחרת

"חשיבה יצירתית"

סדנה להקניית כלים פשוטים וישימים שבעזרתם כל אחד מאתנו להרחיב גבולות

"לעשות סדר בחיים שלנו"

סדנה לניהול זמן

ניהול זמן בצורה נכונה מאפשר לנו לפעול בכל מרחב בצורה אפקטיבית ואיכותית יותר למצות את יכולותינו בצורה גבוהה יותר ולסיים את היום "עייפים אך מרוצים" ולא מותשים ומתוסכלים.


מטרת הסדנה: להקנות למשתתפים את עקרונות ניהול הזמן, הבנה של המרחבים בהם הם פועלים במהלך היום וניהול נכון של יעדים ומשימות ליצירת חיים טובים איכותיים מתוך מימוש והעצמה אישית.
 

 • יצירת בסיס הצלחה אישי המבוסס על מערכת הערכים אותם אני בוחר לבטא בחיי.

 • הבנת משאב הזמן ומגבלותיו.

 • יצירת סדרי עדיפות כלל מערכתיים ומרחבתיים בחיים שלי.

 • התמודדות עם עומסים ולחצים

 • "דחיינות כרונית ותרצת נפוצה" – מחלות ניתנות לריפוי.

 • שיפור תהליכי עבודה אישיים ועסקיים.

 • יעדים ומטרות – כיצד נציב לעצמנו מטרות הישגיות ונלמד להשיג אותן בהתאם לסדרי העדיפות שלנו בחיים.

תוכנית הצלחה ככלי עבודה – יישום ויציאה לעשייה בטח

מעוניינים במרצה או מנחה סדנאות בגישה אחרת, אשר יכול לאתר את צרכי הארגון שלכם ולהתאים לכם הרצאות וסדנאות?

בואו ונפגש!

צרו קשר עכשיו

מרבית המנהלים הבכירים בעולם, פועלים ועושים צעדים משמעותיים כשלצדם מנטור עסקי, תפקידו של המנטור הוא להיות קודם כל המראה שיוצרת שיח ודילמות, להוביל למהלכים נבונים ולהעלות את המתאמנים על דרך המתווה קו חשיבה אחר, שונה, יצירתי וחדשני. תהליך האימון מבוסס על המטרה להעלות את יכולת הכושר, כאשר כל אימון מבוסס בהתאם לסוג המתאמן ומטרותיו. כל הפעולות השונות המתבצעות על ידי המנהלים מבוססות על ידי בחירות: חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות. באימונים המתבצעים עם קובי, יוגדרו מטרות הישגיות ותכנית עבודה אפקטיבית בעלת חזון, מטרות ויעדים. תוכנית ברת מימוש ופרקטית ולא עוד מסמך במגירה
כל ההרצאות אותן מעביר קובי, מגיעות מתוך עולם התוכן האימוני, מניעות את הקהל לפעולה, נוגעות בנקודות "הכואבות", סדנאות של תכל'ס ועשייה

לא  עוד "לדבר על", אלא לעשות

© כל הזכויות שמורות לקובי חיון

 • Facebook - Black Circle